World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa scapi de antivirusuri care se instaleaza automat cu u

In jos

Cum sa scapi de antivirusuri care se instaleaza automat cu u Empty Cum sa scapi de antivirusuri care se instaleaza automat cu u

Mesaj Scris de Sharky Mar Apr 05, 2011 11:45 am

Astazi am uitat sa opresc update-urile si prin ele am primit un antivirus.Asta o sa va prezint niste metode ca sa scapi de el:
-dam click dreapta pe icon-ul de pe desktop,pe primul rand scrie target ,din aceasta vom vedea unde este,deci mergem acolo si il stergem
-unele nu o sa mearga deci ,vom merge in my computer si o sa fie in meniu care il vedeti in urmatoarea imaginea Click , intrati in el si din lista de acolo cautati acel antivirus care va deranjeaza si ii dati remove Click!
-acum vad ca sunt si antivirusuri "smechere" care iti cere key pentru el si imi aminteam ca vroiam sa ascund fisiere in calculator ,dar nu mi-a iesit si am ramas fara fisiere,deci m-am gandit sa o folosesc in acest caz si o sa v explic cum:
1.Intrati pe site-ul http://www.newsoftwares.net/download/fo ... -en/?id=felicitari pentru munca depusa si descarcati acest program.
2.Il instalati si intrati in el,in continuare apasati "create a new...."->scrieti o parola acolo 123456 ,o scrieti din nou->o sa fie 2 meniuri ecrypt si lock pe noi ne intereseaza lock,dam click pe el tragem folderu cu antivirusu il punem acolo si iesim din program!
Acum daca ati incercat toate variantele o sa fi-ti curat si liber!


Sursa:google
Sharky
Sharky
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 28

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum