World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

un tutorial cum sa joci metin 2

2 participanți

In jos

un tutorial cum sa joci metin 2 Empty un tutorial cum sa joci metin 2

Mesaj Scris de r3flexe Joi Mar 24, 2011 4:11 pm

salut si buna astazi o sa iti prezint un tutorial cum sa joci metin 2 private am vazut ca azi un vizitator nu a stiut cum sa ia metin 2 asa ca o sa scriu un tutorial cum sal downloadezi si cum sa joci 100% scris de r3flexe-shylo.

Step 1: prima oara trebuie sa downloadezi clientul clientul il downloadezi de aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] iti alegi niste clienturi dupa ce ai facut downloadeazal.
Step 2: dezarchiveazal dupa acea o sa vezi mai multe fisiere acuma cautati un server din.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] non hamachi si acuma o sati arat cu hamachi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Step 4 acuma ca ai gasit un server o sa ai un ip care trebuie intai sal scri pe net si sa intri si sa iti faci cont dupa acea intra in client si acolo e mc sunt 2 dar folosestel cel cu notepad pune ip dai save acuma o sa cauti clientul de la start o sa arate cu o poza mt2 dai click pe el ai intrat in joc pui userul si parola si gata.

pentruc cei cu hamachi am scris unu mai jos.
r3flexe
r3flexe
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 34

Sus In jos

un tutorial cum sa joci metin 2 Empty Re: un tutorial cum sa joci metin 2

Mesaj Scris de Sharky Vin Mar 25, 2011 5:04 am

doar incepatorii nu stiu dar 90% sigur stiu toti care au jucat dar sunt unii care nu o au cu mc.txt etc
Sharky
Sharky
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 28

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum