World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva

4 participanți

In jos

am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva Empty am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva

Mesaj Scris de r3flexe Lun Mar 21, 2011 12:24 pm

am un client si are o problema bug pietre daca imi puteti zice cum sal rezolv mai e unu nui foarte new cu toate armele daca imi puteti da un pack astept.
r3flexe
r3flexe
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 34

Sus In jos

am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva Empty Re: am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva

Mesaj Scris de SouL Dum Aug 07, 2011 6:11 pm

Nu depinde numai de pack, faptul ca vrei sa vada armele 2011. Trebuie modficiat item_proto din client. Poti folosi un despachetor de item_proto (FR).

Sper sa intelegi!


Se poate da T.C.!
SouL
SouL
Level 7
Level 7

Varsta Varsta : 25

Sus In jos

am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva Empty Re: am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva

Mesaj Scris de CookieMonster Dum Aug 07, 2011 6:23 pm


Nu zici tu cand sa dam tc.

Astept ca sa zica reflex3 nu tu .
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva Empty Re: am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva

Mesaj Scris de SpiKeLikeCookie Dum Aug 07, 2011 6:25 pm

Topic Inchis...Si ca sa sti si tu REFLEXE sa lasat de forum...
SpiKeLikeCookie
SpiKeLikeCookie
Level 20
Level 20


Sus In jos

am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva Empty Re: am un client in romana care as av ea nevoie de cate ceva

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum