World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Atentie dece nui bine sati faci un server

2 participanți

In jos

confused Atentie dece nui bine sati faci un server

Mesaj Scris de r3flexe Sam Mar 19, 2011 11:18 pm

Buna si salut ascultati aici dece nui bine sa va faceti un server pe metin 2.

Reason 1 primu reason este din cauza virusilor anu trecut si eu am vrut sa fac un server lam facut dar sau cauzat niste probleme mai mari si nam apucat sa fac nimic si lam inchis si cand lam sters am ramas cu virusi cu el ( am downloadat toate programele si nu cu virusi dar serveru a avut virusi deci nui recomandat sa faci un server).
edit la reason 1 ar mai trebuit sa va zic ca am restartat windowsul din cauza asta.

Reason 2 iti poate scimba serverul in gm mode cand am deschis serverul cineva a intrat si nam avut anti gmode si anti shield sa nu mil hackeze mila facut gmode am intrat si eu pe server sa vad omul cand lam vazut pe om cu otel+9 si knife +9 de level 70 lam intrebat pe om de unde ai armele astea si mia zis ca e serverul gmode si la hackuit si a avut dreptate inainte era server normal.
Reason 3 il ti daca ai pc bun un an 2 dar pe urma se inchide si asa ai tinut serverul 1 2 ani degeaba si mai multe dar numi amintesc.

100% scris de r3flexe-shylo
ce am scris aici misa intamplat in realitate deci nui bine sa va faceti un server de metin 2 privat si cei care cred ca am pc nasol am pc cu 2gb placa nvidia geforce pc medium.
r3flexe
r3flexe
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 34

Sus In jos

confused Re: Atentie dece nui bine sati faci un server

Mesaj Scris de acuamen24 Sam Mar 19, 2011 11:27 pm

Da foarte interesant dar mie nu mi sa intamplat pana acum nimic si am serverul de mult timp(Loong Time) si nu mi sa intamplat nimic o duc bine cu el dar foarte bun pentru cei cu pc mai slab si fara antivirus!
Apropo daca bagi firewalul activ on Instant server no sa ai nicio problema No Problemo am sa fac un tutorial despre firewal in Server file no sa mai aveti probleme
acuamen24
acuamen24
Level 2
Level 2


Sus In jos

confused Re: Atentie dece nui bine sati faci un server

Mesaj Scris de r3flexe Sam Mar 19, 2011 11:29 pm

eu nam pc slab am un pc medium si antivirus dar nu stiu dece misa intamplat dupa ce lam reinstalat a trebuit peste 5 zile sa reinstalez windowsu si daca poti veni pe chat vreau sa vorbesc ceva cu tine.
r3flexe
r3flexe
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 34

Sus In jos

confused Re: Atentie dece nui bine sati faci un server

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum