World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sar Putea Sa moara foarte multa lume

4 participanți

In jos

Sar Putea Sa moara foarte multa lume Empty Sar Putea Sa moara foarte multa lume

Mesaj Scris de r3flexe Vin Mar 11, 2011 4:39 pm

dupa cum ati vazut la stiri in china sa facut un cutremur de 9 grade dar daca ati vazut mai bine tsunamiul care a facut prapad cu totul exact ieri cand era eclipsa dela luna sar putea sa murim foarte multi oameni pentru ca luna se va apropia si va fi foarte multe cutremure peste 1 an 2 o sa fie alinierea planetelor un fenomen foarte rar sar putea ca multa lume sa nu ne mai vedem aveti grija de voi si aveti grija sa nu muriti si vorbesc serios aici nu am postat pentru glume 100% scris de r3flexe atentionare foarte mare daca ati fost atenti la stiri sar putea sa moara foarte multa lume.
r3flexe
r3flexe
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 34

Sus In jos

Sar Putea Sa moara foarte multa lume Empty Re: Sar Putea Sa moara foarte multa lume

Mesaj Scris de xDolce Mier Apr 06, 2011 11:28 am

Da...urmarile sunt foarte grave...sa nu uitam de bomba nucleara pusa de americani...deaceea copii de acolo in ziua de azi sunt cu dezbilitati mintale si fizice in special
xDolce
xDolce
Level 8
Level 8

Varsta Varsta : 30

Sus In jos

Sar Putea Sa moara foarte multa lume Empty Re: Sar Putea Sa moara foarte multa lume

Mesaj Scris de LordOfDeath Sam Mai 21, 2011 4:53 pm

DA...
LordOfDeath
LordOfDeath
Level 9
Level 9


Sus In jos

Sar Putea Sa moara foarte multa lume Empty Re: Sar Putea Sa moara foarte multa lume

Mesaj Scris de TheBro Dum Mai 22, 2011 6:01 am

Trimis la cos!
TheBro
TheBro
Administrator
Administrator


https://world-of-metin.all-up.com

Sus In jos

Sar Putea Sa moara foarte multa lume Empty Re: Sar Putea Sa moara foarte multa lume

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum