World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2United

In jos

Metin2United  Empty Metin2United

Mesaj Scris de Sharky Sam Feb 26, 2011 8:50 am

Metin2United

Owner: [GA]Xardas
Server Status: ON ON ON ON ON
MC / IP: Trebuie downloadat clientul/patcherul!

Rate: Ratele sunt 100% din server,dar la event se adauga 100-200%(eventul este odata la 2-3 zile..)
Experienta: La event maxim 300%
Yang: La event maxim 300%
Obiecte: Cand faci din armele de 65 arme de 80 cere "Perle"...cand faci armele de 80 +7,+8,+9 cere "Perle"..,cand faci armele de 90 + 1...+9 cere "Water Gem" si "Crystal" care pica in New Map...,iar la armele de 110 cere "Perle Negre "
Fierar: De la +1..+6 sansa este de 100% de la +6 la +7 este de 90% de la +7 la +8 de este 80% ,iar lal +9 este de 70%

Timp Online:24/24 (uneori se mai lucreaza 1-2 zile la server...)
Buguri Rezolvate:Nu este aproape nici un bug
Regat recomandat: Toate regatele sunt bune...dar va recomand primul server : " Elios"

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Descarcare Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ATENTIE!!!!:Descarcati patcher-ul se downloadeaza in 5 minute maxim ..este pe locul 1 in top-ul patcherelor....

Video: Am un singur videoclip cu mine dansand:)) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poze: Poze nu am ...

Descriere: Este un joc 50% PVP 50% PVM nu este foarte greu de jucat... banii ii faci repede ..level 90 faci in 1 ora maxim... de la 90 in sus este mai greu trebuie sa te duci in New Map...acolo dropezi " Crystale" si "Water Gem" cu care iti faci armele
Intrati pe server si veti vedea ce este pe el;)
Sharky
Sharky
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 28

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum