World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Art of metin

In jos

Art of metin  Empty Art of metin

Mesaj Scris de ๓я.ρα¢ку Vin Aug 12, 2011 12:05 pm

Owner: BlindEyes
Server Status:ON!
MC:5.113.4.133

Rate
Experienta:GM MODE!!!!!
Yang:GM MODE!!!!!
Obiecte:GM MODE!!!!!!!!
Fierar:GM MODE!!!!!!

Timp Online:nu sunt sigur!
Buguri Rezolvate:login,yang,caracter,si asteapta sa facem raportari!!
Regat:Toata lumea pe albastruu!(de preferat:P)

Forum: Forumul e comun pentru 2 servere.Aceste si unul non-gm
Site
Client & Luncher:Orice client care vede toate armele noi,armurile si monstrii!!!!!

Hamachi:ArtOfMetinGM,ArtOfMetinGM.1,ArtOfMetinGM.2,ArtOfMetinGM.3 pana la 5 dar o sa mai faca!!!!!!
Parola Hamachi:123 la toate

Video:O sa puna:D
Poze:O sa puna:D dar mai bine convingeti-va singuri.Sigur o sa va placa!

Descriere: Cel mai tare server gm mode!!E on mai tot timpu,are toate armele implementate(si armurile!!),owneru e super de treaba,bonusuri medii intrati si nu va va parea rau.E on cat scrie mai sus,nu ca alte servere care zic ca sunt 24/24 si nu sunt nici 6/24 .Chiar e pana dimineatza on!!.Mai sunt 2 saptamani de vacanta.Fructificati-le si jucati pe un server gm mode ca lumea!!!!Fiti primii care distrug reaperu,si dragonul negru,distrativa.Ascultati-ma,nu ma ascultati dar intrati,convingeti-va singuri si nu va va parea rau!!!!!!

P.S.:Am uitat sa spun ca e GM MOOOOODE!!!!!!!!!
P.P.S:Nu e serverul meu,dar doresc sa populez si sa fac cunoscut un server care merita sa ajunga in top


Hamachi:ArtOfMetinGM,ArtOfMetinGM.1,ArtOfMetinGM.2,ArtOfMetinGM.3 pana la 5 dar o sa mai faca!!!!!!
Parola Hamachi:123 la toate

Video:O sa puna:D
Poze:O sa puna:D dar mai bine convingeti-va singuri.Sigur o sa va placa!

Descriere: Cel mai tare server gm mode!!E on mai tot timpu,are toate armele implementate(si armurile!!),owneru e super de treaba,bonusuri medii intrati si nu va va parea rau.E on cat scrie mai sus,nu ca alte servere care zic ca sunt 24/24 si nu sunt nici 6/24 .Chiar e pana dimineatza on!!.Mai sunt 2 saptamani de vacanta.Fructificati-le si jucati pe un server gm mode ca lumea!!!!Fiti primii care distrug reaperu,si dragonul negru,distrativa.Ascultati-ma,nu ma ascultati dar intrati,convingeti-va singuri si nu va va parea rau!!!!!!

P.S.:Am uitat sa spun ca e GM MOOOOODE!!!!!!!!!
P.P.S:Nu e serverul meu,dar doresc sa populez si sa fac cunoscut un server care merita sa aj super sv
๓я.ρα¢ку
๓я.ρα¢ку
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 25

http://www.xat.com/RObotziFanClub

Sus In jos

Art of metin  Empty Re: Art of metin

Mesaj Scris de ๓я.ρα¢ку Vin Aug 12, 2011 9:32 pm

Sper sa va placa serverull !!!@@!!!
๓я.ρα¢ку
๓я.ρα¢ку
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 25

http://www.xat.com/RObotziFanClub

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum