World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ]

3 participanți

In jos

Vreti si partea a 3 a?:O NESATULILOR!

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] I_vote_lcap100%Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] I_vote_rcap 100% 
[ 6 ]
Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] I_vote_lcap0%Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 6
 
 

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] Empty Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ]

Mesaj Scris de CookieMonster Joi Aug 11, 2011 6:08 pm

[b]Salut la toti .... Din cate am vazut v-a placut faza cu cookie si spike.. Ei bine voi face partea a doua unde spike e cameramanul si eu cel de la ultimate survivor si incerc sa rezist 3 zile intr-o insula ( PupiInCurisma ) fara forum !! Eu fiind Vasile de la oradea si cameramanul fiind Oradea de la vasile .


Maine sau sambata ( cel tarziu duminica ) Postez filmul , va avea cel mult 10 minute , si am o groaza de faze in cap...
Deci , fiti pregatiti ....
Apropo , daca nu va place , nu postati parerea !


Daca primesc 10 Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] 2510441084 ma apuc maine sa il fac .

Succes la toti si scuze ca am facut asta anunt global da vreau doar sa stiti !
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] Empty Re: Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ]

Mesaj Scris de TheBro Joi Aug 11, 2011 6:22 pm

pai..

dabia asteptam sa va vedem in "actiune".
TheBro
TheBro
Administrator
Administrator


https://world-of-metin.all-up.com

Sus In jos

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] Empty Re: Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ]

Mesaj Scris de CookieMonster Joi Aug 11, 2011 6:23 pm

;) Am o groaza de idei + 20 de lei .. imagineaza-ti ce o sa iasa.. poate fac si part2 de la film si va fi 20 de minute deci sa va luati popcorn.. o sa iau si scoch ca sa-i pun la gura la spike ca ala rade doar cand ma vede..
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] Empty Re: Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ]

Mesaj Scris de w3b'zZ Joi Aug 11, 2011 6:28 pm

Nu,Cookie nu e amuzant , mai bine dansez pe manele si mananc banane...muhahaha =))

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] 2510441084
w3b'zZ
w3b'zZ
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 28

Sus In jos

Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ] Empty Re: Trailer Cookie In parcul copiilor Partea a 2 a [ The ultimate survivor ]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum