World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

3 participanți

In jos

Care?

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! I_vote_lcap0%CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! I_vote_lcap100%CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! I_vote_rcap 100% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 3
 
 

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de w3b'zZ Joi Aug 11, 2011 11:20 am

Campionul WWE s-a intors si are o noua melodie! Asculta GENIALA piesa "Cult of Personality!" E mai tare ca "The Fire Burns"?

CM Punk s-a intors in WWE si are o noua melodie! Omul care l-a invins pe John Cena la Money in the Bank a ales o melodie celebra cantata de Living Colours care incepe cu vocea lui John F Kennedy!

w3b'zZ
w3b'zZ
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 28

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de CookieMonster Joi Aug 11, 2011 11:22 am

o stiu , e veche din 1985 ... dar i se potriveste
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de CrazyCool Joi Aug 11, 2011 8:21 pm

Mai frumoasa era cea veche ...
CrazyCool
CrazyCool
Moderator-Global
Moderator-Global

Varsta Varsta : 29

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de CookieMonster Joi Aug 11, 2011 8:25 pm

Stiu... Dar cam urlata ... WOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ... etc..etc..
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de CrazyCool Joi Aug 11, 2011 8:27 pm

Si asta e farmecul dasta imi placea pt intro
CrazyCool
CrazyCool
Moderator-Global
Moderator-Global

Varsta Varsta : 29

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de CookieMonster Joi Aug 11, 2011 8:28 pm

A fost superb cand a zis " *vreo 10 minute cu microfonul in mana* .... *inca nimic *... *asteptam* si zice el : I'm BACK!!!!!" =))
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de CrazyCool Joi Aug 11, 2011 8:31 pm

=)) stii vorba aia tacerea spune multe =))0
CrazyCool
CrazyCool
Moderator-Global
Moderator-Global

Varsta Varsta : 29

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de w3b'zZ Vin Aug 12, 2011 5:24 am

Si`a ales o melodie noua tocmai sa`i faca o surpriza lui cena ;) Ca nu ati vazut cat s`a uitat cena prin jur si nu si`a dat seama...de venea cu vechea melodie isi dadea seama :)

Off : Aici e chat maa? :))
w3b'zZ
w3b'zZ
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 28

Sus In jos

CM Punk  s-a intors si are o noua melodie! Empty Re: CM Punk s-a intors si are o noua melodie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum