World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cel mai bun server de metin2 BlueZoneMt2

3 participanți

In jos

cel mai bun server de metin2         BlueZoneMt2      Empty cel mai bun server de metin2 BlueZoneMt2

Mesaj Scris de caragiale112 Sam Aug 06, 2011 1:41 pm

Nume sv:BlueZoneMt2

OWn SV:[OWN]Zeus

Mc text: 5.168.43.83

Ratele:1000%

Retelele Hamachi: BlueZoneMt2 pana la BlueZoneMt2.5 daca mai trebuie mai fac

Parola Hamachi:1 la toate

Video: nu avem inca

Poze:nu avem inca

Descriere: un sv soooper
Bft all
caragiale112
caragiale112
Membru Nou
Membru Nou


Sus In jos

cel mai bun server de metin2         BlueZoneMt2      Empty Re: cel mai bun server de metin2 BlueZoneMt2

Mesaj Scris de CookieMonster Sam Aug 06, 2011 1:42 pm

Bun .. ce sa zic.. e praf.....
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

cel mai bun server de metin2         BlueZoneMt2      Empty Re: cel mai bun server de metin2 BlueZoneMt2

Mesaj Scris de blacker123456 Sam Aug 06, 2011 5:36 pm

1.In 5 minute faci levelu maxim
2.Dupa te duelezi pana mori de plictiseala
3.Numele e praf
4.Descriere foarte buna! Nu am ce sa zic...
5.Toti zic ca este cel mai bun server la serverul lor dar se dovedeste cel mai praf!
6.Video poze nu aveti deci cum dovediti ce ati zis?
Eu intru pe metin si apoi vad ca e praf. Oameni buni ca un server sa fie cel mai bun trebuie:
1.Macar 1.000 oameni inregistrati si care joaca!
2.Epice,posedate,etc.
3.Ratele intre 100-800(ca sa ai cu ce sa te dai mare)
4.Eventuri
5.Video convingator cu shopuri frumoase NPC etc.
6.Poze cu arme armuri posedate epice, epice din epice si asa mai departe!
Voi repeta acelasi lucru care l-am zis si la celalalt om care zicea ca metinul e cel mai tare:
O sa va vedem pe toti cu cele mai tari arme cu cele mai tari pietre armuri coliere papuci etc.
Si in final ce iese? Toti ne duelam ca noobii si ne plictisim avand in vedere faptul ca faci lvl maxim imediat.

Daca are ratele 1000% asta nu inseamna ca e cel mai tare.
Dute pe GX sa vezi ce inseamna metin tare!
Dute pe RO sau pe UK si apoi mai vorbim!

Deci in concluzie metinul tau este un praf ca sa nu folosesc alte cuvinte! Daca folosesti instructiunile mele sau le spui ownerului atunci ar exista o sansa sa fie un metin foarte bun! Dar totusi nu cel mai bun! Cred ca exista peste 20.000 metine in lume si nu cred ca a tau este cel mai bun! Nu cred nici ca GX este cel mai bun!
Pentru incepatori este frumos sa faci level dar nu ai cum sa te dai mare. Pe RO si UK si serverele principale macar poti sa te dai mare:Uite ce mult am muncit! Am lvl 60! Atunci cei mai mici la lvl te vor aprecia! Asa pe metinul ala zici: Uite sunt lvl 255! Ceilalti vor spune: Si iti ia 5 minute ca sa faci!

VALABIL PENTRU TOTI:
Cand puneti un metin nu spuneti ca este cel mai tare! Puteti sa spuneti ca e bun super dar va asumati riscul! Nu cred ca va veni cel mai tare creator de metine aici sa pune metinu lui! Nici nu cred ca e roman!
blacker123456
blacker123456
Level 20
Level 20


http://world-of-games.forumotion.pro/

Sus In jos

cel mai bun server de metin2         BlueZoneMt2      Empty Re: cel mai bun server de metin2 BlueZoneMt2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum