World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OZN SAU METEORITI?

+2
CrazyCool
blacker123456
6 participanți

In jos

OZN SAU METEORITI? Empty OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de blacker123456 Sam Iun 18, 2011 5:43 am

Aseara, la 12:30 noaptea am vazut vreo 10 lucruri care zburau la foarte mare inaltime, dar lumina lor te orbeau! Va asigur 100% ca nu am visat! Ba chiar am avut insomnie din cauza tantarilor!

Pot sa fie OZN ale Anunnaki de pe planeta X, Nibiru care vine spre pamant si se vede langa soare in noiembrie?
Sau pot sa fie meteoriti din soare?
Astept pareri!
blacker123456
blacker123456
Level 20
Level 20


http://world-of-games.forumotion.pro/

Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de CrazyCool Sam Iul 02, 2011 3:37 pm

OZN SAU METEORITI? 3573983318 SUPERSTII nu cred ca exista extrateresti sau picior mare yeti ... chiupacabra :))
CrazyCool
CrazyCool
Moderator-Global
Moderator-Global

Varsta Varsta : 29

Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de blacker123456 Sam Iul 02, 2011 3:39 pm

CrazyCool a scris: OZN SAU METEORITI? 3573983318 SUPERSTII nu cred ca exista extrateresti sau picior mare yeti ... chiupacabra :))
Eu nu glumesc ma! Daca nu ma crezi e treaba ta! Eu nu am ce sa iti fac!
blacker123456
blacker123456
Level 20
Level 20


http://world-of-games.forumotion.pro/

Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de ๓я.ρα¢ку Mar Aug 16, 2011 11:47 am

Or fi baloane sau halucinatii ti se pot intampla lucruri dastea si in plus daca erau extraterestrii nu veneau cate 10
๓я.ρα¢ку
๓я.ρα¢ку
Level 20
Level 20

Varsta Varsta : 25

http://www.xat.com/RObotziFanClub

Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de CookieMonster Mar Aug 16, 2011 12:36 pm

Exista.. nu va suparati dar exista .... am facut poze la arges la bunici ( dumnezeu sa-i ierte ca au fost oameni de aur ! ) si facui poze noaptea ca curent n-aveam si aveam lumanari in casa si pana venea ma jucam de-a ghost hunter.. SI ERAU BILE ALBE SI COLORATE IN POZE!! MENTIONEZ CA N-AVEAM BLITZ ! SI TOT TIMPUL ERAU DIFERITE ! Si a doua zi am visat-o pe bunica mea... care imi zicea ca e ingerul meu pazitor.. mama tata si tat neamu zic ca cika primul care o viseaza vorbind cu ea o va avea pe ea ( bunicamea ) ca inger pazitor.. si timp de 3 ani nimeni nu a visat-o .. doar eu acum o luna.. si totusi poate exista spirite ! Nu mai ziceti ca nu exista !N-aveti de unde sa stiti ! ... Da inger pe naiba ca bagai pfn + 8 la +9 si acu e + 7 .. 'niezo'ul lor de metine..
CookieMonster
CookieMonster
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27

Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de RosH! Mier Aug 17, 2011 8:10 am

CookieMonster a scris:Exista.. nu va suparati dar exista .... am facut poze la arges la bunici ( dumnezeu sa-i ierte ca au fost oameni de aur ! ) si facui poze noaptea ca curent n-aveam si aveam lumanari in casa si pana venea ma jucam de-a ghost hunter.. SI ERAU BILE ALBE SI COLORATE IN POZE!! MENTIONEZ CA N-AVEAM BLITZ ! SI TOT TIMPUL ERAU DIFERITE ! Si a doua zi am visat-o pe bunica mea... care imi zicea ca e ingerul meu pazitor.. mama tata si tat neamu zic ca cika primul care o viseaza vorbind cu ea o va avea pe ea ( bunicamea ) ca inger pazitor.. si timp de 3 ani nimeni nu a visat-o .. doar eu acum o luna.. si totusi poate exista spirite ! Nu mai ziceti ca nu exista !N-aveti de unde sa stiti ! ... Da inger pe naiba ca bagai pfn + 8 la +9 si acu e + 7 .. 'niezo'ul lor de metine..
Imi pare rau ca-ti zic dar se vede ca nu ai mai mult de 12 ani , daca tu pui la socoteala ingerii care nu sunt umani cu un rahat de joc inseamna ca trebuie ca doamna ma-ta sa-ti scoata computerul din uz vreo 2-3 saptamani .
Cum iti explici ca si eu cand fac poze cu aparatul foto imi apar cercuri colorate si tot felul de chestii ciudate dar cand fac cu telefonul mobil nu apare nimic special. Iti spun si de ce se intampla asta .
Cand faci poze cu aparatul foto el incearca sa focalizeze pe cineva si chiar daca nu ai blitz-ul activat apare acea lumina rosie de langa blitz si ramane pana se face poza , nu te mai gandi tu la spirite sau nu stiu ce prostii . A fost o simpla coincidenta . Terminati cu superstiile astea ca nu vine dracu` cu coasa dupa voi ca sa va omoare .
P.s : din cat ai scris tu acolo prost intelectual si prost gramatical rezulta ca ai facut romana cu femeia de serviciu .

Good luck , mi-am spus parerea , acum imi poti da advertisment .
RosH!
RosH!
Ad Moderator
Ad Moderator


Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de InfectedRock Vin Aug 19, 2011 9:50 am

ON : :] blacker ? sti si tu de reptilieni ? interesant. credeam ca sunt singurul care a fost interesat de asa ceva :]] dar nu stiu daca exista eu nu prea cred in magie... daca ar exista asta atunci ar exista si mos craciun nu ? .... daca ne gandim logic.. si

OFF :RosH imi pare rau sa iti spun dar aici tu esti copilul de 10 ani nu Cookie :] el spunea ironic doar ca tu.. ce sa mai :] vi imedeat si te iei de neamuri. asculta pustiu ca nu esti in masura sa vorbesti asa daca esti tu prost de cap /:)
InfectedRock
InfectedRock
Moderator-Global
Moderator-Global


Sus In jos

OZN SAU METEORITI? Empty Re: OZN SAU METEORITI?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum