World-Metin.Tutoriale Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NewMt2~Server 100%PVM

3 participanți

In jos

confused NewMt2~Server 100%PVM

Mesaj Scris de puyutzuxd Mar Mai 03, 2011 10:46 pm

Nume Server:NewMt2

Server Status: Online 24/24
MC / IP:client cu autopatcher exact ca pe RO(atentie detecteaza hackurile in pc ;) )

Rate
Experienta: 100%
Yang: 100%
Obiecte: 100%
Fierar: Scade cu fiecare upp
Timp Online: Non-stop

Buguri Rezolvate: Nu are
Regat recomandat:Toate

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Site (inregistrare):http://www.newmt2.us/s1/
Client & Luncher: :http://www.megaupload.com/?d=P2JZPOG0

Video: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este prea reusit :P )
Poze: ----


Descriere:
O MICA PROBLEMA ESTE :CAND INTRATI IN JOC VA VA DA O EROARE DESPRE PACK SAU MEMORY MODIFY , nu disperati incercati de mai multe ori si va merge(doar daca nu aveti hackuri in pc atunci dati ascundere hack si va merge)
Server Englez&German dar am gasit un program de traducere in metin imiediat ce aflu parola adaug la topic!
Dupa cum am spus ratele sunt mici deci se creste aproximativ greu(de la lvl 1 -35 cam cc2ore)
La magazin nu se gasesc carti,pietre spirit ,Rib sau Fms ,Scoici si Perle deci trebuiesc dropate :d !
Dar la metinele de lvl tau pot pica intre 1-3 carti(de obicei 2) de la metinele de 35+ inclusiv 35 pe langa carti mai poate pica pietre spirit ,rib ,fms ,arc ,pfn +alte iteme!
G si P nu se face chiar asa de greu (daca joci normal fara sa stai numai la farmat carti ,faci in 3-4 zile G si posibil P pe 1-2 skill)
La inceput primiti un leu pentru 3 ore dupa aceea luati 11medali de la magazinul general(150k buc) +100k si veti primi cal armat!
Dupa cum veti vedea in filmulet(nu prea reusit :(( ) puteti gasi la magazin :pergamente binecuvantate ,exorcisme pt carti ,boabe zen,mantia curajului, papuci vantului , armuri lvl 1-26+3 arme lvl1-36+3 etc!!!
VA ROG SA NU CRITICATI SERVERUL CU FRAZE DE GENUL"PRAFF" ,"NASPA" PUTETI SPUNE "URAT SAU NU RECOMAND PREA GRE"
MIE MI SE PARE UN SERVER FRUMOS SI ADEVARAT SI CRED CA SI IUBITORILOR DE SERVERE DE DURATA SI PVM LE VA PLACEA
>:D< >:D< >:D< In joc contactati :OldLife >:D< >:D< >:D<
SI nu sunt GM! NewMt2~Server 100%PVM 2510441084
puyutzuxd
puyutzuxd
Membru Nou
Membru Nou


Sus In jos

confused Re: NewMt2~Server 100%PVM

Mesaj Scris de valy15 Sam Mai 14, 2011 6:50 am

Hmm sper sa mearga NewMt2~Server 100%PVM 487832230
valy15
valy15
Membru Nou
Membru Nou


Sus In jos

confused Re: NewMt2~Server 100%PVM

Mesaj Scris de CrazyCool Sam Iun 18, 2011 9:32 pm

...DA NU MERGE NewMt2~Server 100%PVM 487832230 NewMt2~Server 100%PVM 487832230
CrazyCool
CrazyCool
Moderator-Global
Moderator-Global

Varsta Varsta : 29

Sus In jos

confused Re: NewMt2~Server 100%PVM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum